Hotel Bohemia Mariánské Lázně

Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 11 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 12 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 13 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 14 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 15 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 16 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 17 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 18 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 19 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 20 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 21 Hotelu Bohemia Mariánské Lázně 22

.Hotel Bohemia nabízí svým hostům komfortní ubytování přímo v centru lázeňského města, nedaleko lázeňské kolonády se "Zpívající fontánou" a léčivými prameny. Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, a v luxusních apartmánech v depandanci Anglický Dvůr.


Secesní Hotel Bohemia v Mariánských Lázních byl postaven již v roce 1904. Již od samého počátku navštěvovaly hotel světoznámé osobnosti. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Hotel má 76 pokojů (9 jednolůžkových, 63 dvoulůžkových a 4 apartmá). Každém pokoji je k dispozici barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC. Hotelovým hostům je k dispozici kavárna a restaurace.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-bohemia-marianske-lazne@toprague.cz
Adresa: Hlavní 100/40 Mariánské Lázně


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Bohemia Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Bohemia Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Bohemia Mariánské Lázně na mapě:

TOPlist